0216 499 1 666 Whatsapp Destek E-posta Gönder
Aweb Yazılım Aweb Yazılım

Özel Yazılım, Kurumsal Tasarım ve Dijital Pazarlama için kaliteli ve sürekli hizmet sunuyoruz.

Aweb Yazılım olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını birlikte belirliyor, projelendirme / maliyetlendirme sürecinde tamamen şeffaf davranıyor, iş süreci ve sonrasında sürekli desteğimizi hissettiriyoruz.

Başlangıç 1999

Geçmişten Bugüne

Hikayemiz

1999-2002 yılları arasında kazandığı yazılım tecrübesi ile 2000 yılında gerçekleşen dijital kıyamet (Year2K) tedbirleri için devlet kurumlarına modernizasyon desteği vermiştir.

2002 yılından itibaren Windows uygulamaları, web tabanlı ve mobil uygulamalar geliştirme konusunda uzmanlaşmaya başlamıştır.

2007 yılı ve sonrasında sunucu kiralama, hosting hizmetleri, alan adı tescili, marka tescili ve kurumsal kimlik hizmetleri vermektedir.

2012 yılı, dijital pazarlamanın yükselmeye başladığı yıllarda, Google Adwords reklamları, Google SEO çalışması ve Sosyal Medya Yönetimi konularında destek vermeye başlamıştır.

2022 yılı itibarı ile Aweb Yazılım Ticaret A.Ş. kurulmuş, kalite belgelerini alarak hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımıştır.

Hikaye 1
Hikaye 2
Hikaye 4

2000+

Proje
Tamamlandı

1000+

Mutlu
Müşteri

25+

Yıl
Tecrübe

10000+

Saat
Mesai

Ulusal ve Global Markalar

Türkiye'nin ve dünyanın en büyük
markalarıyla çalışmaktan mutluluk duyuyoruz!

ENKA PAZARLAMA
LİNDE GAZ
LOCCA GRUP
OFFICE 1 SUPERSTORE
PROSİSTA
UYUMSOFT

Kalite Yönetimi, Müşteri Memnuniyeti, Bilgi Güvenliği

Sertifikalarımız

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi

ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi

ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetimi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

Enka Pazarlama A.Ş.

"Enka Pazarlama olarak kurumsal web sitemizdeki yüzlerce sayfanın tasarımını, içerik girişlerini ve ek olarak İngilizce çevirilerini yaptılar. Sonrasında Google SEO, Google Reklamı ve özel yazılım olarak da bir çok projeyi birlikte yaparak web sitemize entegre ettik. Son olarak Enka Enpratik mobil uygulamamızı yaparak dijital pazarlama konusunda işimizi daha da ileriye götürdüler."

Mert Fırat

Pazarlama Müdür Yardımcısı

Linde Gaz A.Ş.

"Türkiye operasyonumuzda kıyafet dağıtımlarının planlanması, raporlanması ve sipariş listelerinin oluşturulması konusunda Aweb Yazılım ile çalıştık. Hazırladıkları özel yazılım mevcut iş yükümüzü çok rahatlattı ve sistemi anlık takip etmemizi sağladı."

Necati ŞENKAL

İdare ve Güvenlik Amiri

Uyumsoft A.Ş.

"Uyumsoft olarak, dijital pazarlamada kullandığımız onlarca web sitesinin yazılım altyapısı konusunda Aweb Yazılım ile çalışmaya başladıktan sonra sorunsuz ve tüm sistemlerimiz ile entegre çalışan bir yapıya kavuştuk. Geçiş sürecimiz ve sonrasındaki geliştirmelerde gösterdikleri özen için teşekkür ediyorum."

Ramazan Öztemur

BT & Bulut Teknolojileri Direktörü

BİZİMLE PAYLAŞMAK İSTER MİSİNİZ?

Yeni projeniz hakkında daha fazla şey duymak isteriz.